1905 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű, dombornyomott egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. A borítója kopottas.
1906 Meggendorfer Blätter, Zeitschrift für Humor und Kunst, 67. köt. München Eßlingen, Schreiber. Teljes évfolyam, részben színes szecessziós rajzokkal. Egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban. / 1906 Meggendorfer Blätter, Zeitschrift für Humor und Kunst, Vol. 67. München Eßlingen, Schreiber. Complete volume with partly coloured art nouveau illustrations. Bound together in a half cloth bi...
1909 Magyar Siemens-Schuckert-Művek villamosági rt. Budapest, a leginkább használt tantallámpa typusok fényerejének, feszültségének és méreteinek összehasonlítása; kétoldalas reklám nyomtatány + árlap
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.