4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante. 492 p. Kiadói, jó állapotó, aranyozott címeres egészvászon kötésben. A térkép hiányzik.