13236. 281. Closed Online auction Books: History
16 000 HUF
0 HUF
Ókori lexikon. Szerk.: Pecz Vilmos. 1-2. köt. Bp., 1902-1904, Franklin Társulat. Aranyozott gerincű, erősen kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda