Books: Hunting Number of items: 9
1448457
13376
281
Books: Hunting
Other collectibles
Nemeskéri-Kiss Sándor: ...Hol nem volt... Budapest, 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói félvászon kötés, szövegközti illusztrációkkal, és fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
5 000 HUF
1448463
13377
281
Books: Hunting
Other collectibles
Csathó Kálmán: Vadászzsákmány. - Ha a vadász ír, az író meg vadászik. - Hincz Gyula rajzaival. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
4 000 HUF
1448451
13378
281
Books: Hunting
Other collectibles
Báró Huszár László: Kwaheri. Viszontlátásra. Budapest, é.n. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 299 p. +1 kihajtható térkép. Kiadói egészvászon borító, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Jó állapotban.
4 000 HUF
1451508
13379
281
Books: Hunting
Other collectibles
Zoltán Ödön: A vadgazdálkodás és a vadászat jogi rendje. Bp., 1997, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
1 600 HUF
1450480
13380
281
Books: Hunting
Other collectibles
Raesfeld, Ferdinand von: Das deutsche Weidwerk - Ein Handbuch der Jagd Berlin, 1931. Verlagsbuchhandlung Paul Parey, Szakadt gerinccel / with damaged spine.
1 000 HUF
1450493
13381
281
Books: Hunting
Other collectibles
A. Becker: Auf der Wildbahn Berlin, 1910. Trowitzsch. Egészvászon kötésben, kissé szakadozott, belső címlap hiányzik / In full linen binding, inner front page missing 1321355
13382
281
900
Books: Hunting
Other collectibles
Magyar Vadászok Orsz. Szövetségének vadászati szabályzata. Bp., 1974. 36p.
1436292
13383
281
Books: Hunting
Other collectibles
Széchényi Zsigmond könyvek, 2 db: Széchényi Zsigmond: Hengergő homok. Bupadest, 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés. Széchényi Zsigmond: Afrikai tábortűzek. Vadásznapló kivonatok 1932-1934. Budapest, 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, picit sérült kötéssel.
1 000 HUF
1418610
13384
281
900
Books: Hunting
Other collectibles
Széchényi Zsigmond: Afrikai tábortüzek.Vadásznapló kivonatok 1932-1934. Budapest, 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó, 281 p. Kiadói félvászon kötés, kiadói picit szakadozott papírborítóban. Jó állapotban.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035