12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Kecskeméti Ármin: A zsidók egyetemes története. A babyloniai fogságból való visszatéréstől napjainkig. 1-2. köt. Bp., 1927, Izraelita Magyar Irodalmi Társulat (Az Izraelita Magyar Irodalmi Társulat kiadványai 47-48.). Kicsit kopott, aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban.