Lévai Jenő (szerk.): Írók, írások... vigasztalás van az irodalomban. (A magyar zsidóság életéről és a zsidó legendák világáról szóló történetek.) Benczés Tibor, Földes Péter, Gervai Sándor, Kisbéri László, Lőb Ernő írásaiból. Budapest, 1943, Faragó Nyomda. Kiadói fűzött illusztrált papírkötés. A borítója foltos, és az egyik sarka szakadt.
Szentírás. IV. A szent iratok. Zsoltárok, Példabeszédek, Jób, Énekek Éneke, Ruth, Siralmak, Kóhélet, Eszter, Dániel, Ezra és Nechemja Krónika. Izraelita Magyar Irodalmi Társulat Kiadványai XXIV. Budapest, 1907, Izraelita Magyar Irodalmi Társulat, 494 p. Kopottas egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.
Szentírás. Kiadja az Izr. Magyar Irodalmi Társulat. Második kötet. Az első próféták. Budapest, 1900, Az Izr Magyar Irodalmi Társulat kiadványai XII. Korabeli egészvászon-kötésben.
Szentírás. Kiadja az Izr. Magyar Irodalmi Társulat. Harmadik kötet. Az utolsó próféták. Budapest, 1903, Az Izr Magyar Irodalmi Társulat kiadványai XVIII. Korabeli egészvászon-kötésben.
Palesztina-szótár. Palesztina legújabb térképével. Szerkesztette: Gellért Endre és Zsoldos Jenő. Bp., (1948). Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner). 123+(1) p. + 1 térkép (kihajtható). (Országos Izr. Tanítóegyesület Kiadványai 4.) Fűzve, kiadói papírborítóban.