4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
A légi közlekedés jogszabályai. Szerk.: Felső-Torjai Dr. Pethő Ádám. Budapest, 1943. Korabeli félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, sérült, viseltes kötéssel.