5 000 HUF
A magyar büntető törvények és szabályok magyarázatokkal és jegyzetekkel a magyar királyi csendőrség, állami városi és községi rendőrség, valamint általában az összes nyomozó hatóságok és nyomozó közegek részére. Szerk.: Vaszy György et al. Bp., [1909], Franklin. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.