1 600 HUF
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája (1945-1970, 1971-72). Budapest, 1972-73, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, a gerincén picit kopott, magyar, orosz, angol nyelven. Megjelent 3000 és 3100 példányban. A 1971-72-es kötet számozott példány. (500/425.)