Lázár Gyula: Különös tárgyak múzeuma. Tudományos fantasztikus történetek. Budapest, 1983, Somogy-megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, a szerző grafikáival illusztrálva. 365. számozott példány, 201-1000-ig, fekete számozással. A szerző által aláírt példány.
Gróf Széchényi István: Lovakrul. Bábolna, 1973, Mezőgazdasági Kombinát. Kiadói kissé kopottas műbőr kötés. Megjelent 250 példányban, számozatlan példány. Reprint kiadás.
Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Budapest, 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Számozott példány. (100/85.) Kiadói kartonált kötés, műanyag tokban, jó állapotban.
Dr. Hann Ferenc (szerk.): A szentendrei festészet ötven éve. Pest Megyei Minikönyvek 2. Szentendre, 1980. Kiadói kemény papírkötés, illusztrációkkal. Jó állapotban.
Kodály Zoltán 1882-1967. Szerk.: Zoltai Dénes. Budapest, 1982, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, fémplakettel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Megjelent 4700 példányban.
Tóth Béla: Maróthi György (1715-1744). Budapest, 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Számozott (1000/894.) példány.
Vegyes minikönyvtétel, 2 db: Skandináv költők. Norvégok. Szerkesztette és fordította Hajdu Henrik. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Skandináv költők. Dánok. Szerkesztette és fordította Hajdu Henrik. Kiadói papírkötés, egy lap kijár, de egyébként jó állapotban.
Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, porcelán plakettel. Kiadták 1400 példányban, ebből számozva 700 db. Ez a 65. példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Vegyes minikönyv tétel: A magyar posta és az upu. Budapest, 1979, Magyar Posta. Kiadói egészvászon kötés, illusztrációkkal, magyar, francia, orosz, angol, és spanyol nyelven. Számozott (250/87.) példány, zöld számozással. Surányi László: A Magyar Tanácsköztársaság bélyegei 1919. Budapest, 1979, Magyar Posta. Kiadói egészvászon. Számozott (250/80.) példány, piros számozással.