24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16+17. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A 18. kötet hiányzik. A 4. kötetből a 22-27. p. között a lapok kijárnak. Néhány kötet gerince kopott, két kötet gerince némileg sérült, de ezeket leszámítva alapvetően jó állapotban vannak.