13735. 281. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Dóczi Lajos: Széchy Mária. Történeti színmű. Budapest, 1885, Ráth Mór. gazdagon díszített, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszél, jó állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda