5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet II. Bp., 1905, Franklin. 914 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben. Több helyütt kisebb kopás, sérülés nyoma.