8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Herczeg Ferenc: Sziriusz. Hincz Gyula rajzaival. Budapest, 1943, Uj Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner), 76 p. + 6 t. Készült Herczeg Ferenc nyolcvanadik születésnapjára, ezer számozott példányban. Fenti példány a 112. számú, kézzel számozott , a címlapon a szerző és az illusztrátor aláírásával jelzett példány. Kiadói félvászon kötésben. A borítója picit kopott.