4 000 HUF
Mikszáth Kálmán: A fekete kakas és még három más elbeszélés. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1911, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. Jó állapotban.