13676. 281. Closed Online auction Books: Other rarities
4 000 HUF
0 HUF
Mikszáth Kálmán: A tekintetes vármegye. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, é.n., Révai Testvérek. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, festett lapszélekkel. Jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván