4 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. A kis prímás. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1894, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A borítója kissé kopottas, picit sérült, a gerince kissé kopottas, a fűzése kissé laza.