13995. 281. Closed Online auction Books: Other rarities
5 000 HUF
0 HUF
Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1911), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván