8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Verne Gyula: Az új hazában. Verne Gyula összes munkái. Fordította Zigány Árpád. Budapest, 1901, Franklin-Társulat. Kiadói festett, illusztrált, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, egészoldalas rajzokkal illusztrálva, a borítója kissé kopott, a gerince kissé viseltes.