https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 384
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1406168
13887
281
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Sas Ede: Mai hősök. Budapest, 1902, Singer és Wolfner Könyvkereskedése, 166 p. Átkötött félvászon kötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1354313
13888
281
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Henri de Régnier: Hazajáró mult. Fordította Fehér Sándor. Próza Mesterei 3. Békéscsaba, 1918, Tevan kiadás. Papírkötés, 298 p. A gerince javított. A borítója elvált a könyvtesttől.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1354273
13889
281
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Hanns Heinz Ewers: Borzalmak könyve. Tevan Könyvtár 82-83. Fordította: Török Bálint. Békéscsaba, 1917, Tevan kiadás. Szétszakadt papírkötésben, 90 p.
Starting price:
1 000 HUF
1394897
13890
281
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Dr. S. Weisse: A titkos prostitúció és a félvilág. Dr. Áldor Viktor és Dr. Kurt Moreck közreműködésével írta Dr. S. Weisse. Vita Sexualis V. Budapest, é.n., Sándor József és Társa, 190 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója kopott, és a gerince sérült.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1324035
13891
281
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Szegő István: Kenyéren és vizen. Bp., 1934, szerzői kiadás (Hungária). 30 p. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1324021
13892
281
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Rózsa Ignác: Brunhuber tanár úr; Somogyi Béla; Pedagógusok Világszövetsége. Bp, 1946, Somogyi Béla Pedagógiai Társaság. 20. Kiadói foltos papírkötésben
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1340148
13893
281
0
3000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Karinthy Frigyes: Igy láttátok ti. Budapest, 1917, Dick Manó kiadása. Kissé viseltes, illusztrált, kiadói karton kötésben
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1406078
13894
281
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Krúdy Gyula: Pest. Békéscsaba, 1916, Tevan Adolf Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés. Intézményi bélyegzővel. Kissé megviselt állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1435984
13895
281
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Szentgyörgyi Sándor: Vihar Buda fölött. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Budapest, é.n., Könyvbarátok Kis Könyve. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, firkált borítóval, kicsit sérült gerinccel, a címlapon ajándékozási sorokkal és intézményi bélyegzővel.
The item is not available
1177974
13896
281
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1042297
13897
281
0
2800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1050531
13898
281
0
3000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Louis Aragon: (Költemények) + Triolet, [Elsa] (Fegyveres fantomok. Re-gényrészlet). (Ford. Murányi-Kovács Endre, Térey Sándor. Bev. Murányi-Kovács Endre.) Bp., 1947, (Parnasszus. Merkantil-ny.) 35 l. 100 számozott példányból, mely a szerzők bp.-i látogatása alkalmából jelent meg, ez az 85. számú. Tűzve, kiadói borítóban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment