Number of items: 384

13995.

5 000 HUF
12,95
14,29

13996.

3 000 HUF
7,77
8,57

Dante: Isteni színjáték. Babits Mihály fordítása. Budapest, 1949, Révai. Átkötött félvászon kötés.
13997.

1 000 HUF
2,59
2,86

A magyar irodalom történetei I-III. Főszerk.: Szegedy-Maszák Mihály. Szerk.: Szegedy-Maszák Mihály, Jankovits László, Orlovszky Géza, Veres András. Budapest, 2007, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.
13998.

10 000 HUF
25,91
28,57

Winkler-kódex. 1506. A nyelvemlék hasonmása, betűhű átirata és latin megfelelői. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátva közzéteszi Pusztai István. Codices Hungarici IX. Budapest, 1988, Akadámia Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
13999.

1 200 HUF
3,11
3,43

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16+17. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A 18. kötet hiányzik. A 4. kötetből a 22-27. p. között a lapok kijárnak. Néhány kötet gerince kopott, két kötet gerince némileg sérült, de ezeket leszámítva alapvetően jó állapotban vannak.
14000.

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16+17. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A 18. kötet hiányzik. A 4. kötetből a 22-27. p. között a lapok kijárnak. Néhány kötet gerince kopott, két kötet gerince némileg sér...

24 000 HUF
62,18
68,57

14001.

3 000 HUF
7,77
8,57

Pörzse Sándor: Terítéken. Bp., 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
14002.

1 000 HUF
2,59
2,86

14003.

800 HUF
2,07
2,29

14004.

1 000 HUF
2,59
2,86

14005.

1 600 HUF
4,15
4,57

14006.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF