Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1911), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, jó állapotban.
A magyar irodalom történetei I-III. Főszerk.: Szegedy-Maszák Mihály. Szerk.: Szegedy-Maszák Mihály, Jankovits László, Orlovszky Géza, Veres András. Budapest, 2007, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.
Winkler-kódex. 1506. A nyelvemlék hasonmása, betűhű átirata és latin megfelelői. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátva közzéteszi Pusztai István. Codices Hungarici IX. Budapest, 1988, Akadámia Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16+17. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A 18. kötet hiányzik. A 4. kötetből a 22-27. p. között a lapok kijárnak. Néhány kötet gerince kopott, két kötet gerince némileg sér...
Költők albuma. (Nagyméretű album) Jelenkori magyar költők verseiből. Összeállította: Radó Antal. Harmadik, módosított és bővített kiadás. Harminczöt magyar festőművész képeivel. Bp., é.n. Lampel R. 278 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Elázás miatt a kötés kopottas, sérült, a gerinc alsó részén elszíneződött, a lapok több helyen is foltosak és behullámosodtak.
1835-1985 150 Jahre Bertelsmann. Die Geschichte des Verlagsunternehmens in Texten, Bildern und Dokumenten. München, 1985, C. Bertelsmann. Kiadói egészvászon, kiadói papírkötésben, német nyelven, kiváló állapotban./ Linenbinding with papercover, in german language, in good condition.
Csathó Kálmán: Leányok, anyák, nagyanyák. 2-3. köt. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Csathó Kálmán munkái 2-3.). Kopott félbőr kötésben, néhány lap kijár.
A Jókai Mór centenáriumi kiadás 13., 28. és 29. kötete: Mire megvénülünk; Névtelen vár 1-2. köt. Bp., 1926, Franklin - Révai. Kopott vászonkötésben, az egyik kötet gerince elválik.