Number of items: 384

Dr. Teronovszky Ferenc: Nemzetközi menedzsment európai szemmel. Bp., 2004, Szókratész Külgazdasági Akadémia. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13731.

1 600 HUF
4,15
4,57

Temesi Edit: Titkársági és levelezési ismeretek. Békéscsaba, 2005, Booklands 2000 Kiadó. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13732.

1 000 HUF
2,59
2,86

Lászlóffy Csaba: De ki a nyertes? Két kisregény. Kolozsvár, 1995, Minerva (Minerva Könyvek 2.). A szerző által Murádin Jenő (1937- ) művészettörténésznek dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.
13733.

1 600 HUF
4,15
4,57

13734.

8 000 HUF
20,73
22,86

13735.

2 000 HUF
5,18
5,71

Ezer kortárs. Az 1936-os év lexikona. 1. köt. [Bp.], [1936], Magyar Hírlap. Unicus, több kötete nem jelent meg. Papírkötésben, borítója elválik, egyébként jó állapotban.
13736.

1 200 HUF
3,11
3,43

Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., [2005], Duna Könyvkiadó. A szerző által dedikált példány! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13737.

1 600 HUF
4,15
4,57

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban, rajta műanyag védőfóliában. A szerző által aláírt.
13738.

2 000 HUF
5,18
5,71

Gábor Zoltán: Elkallódott Ünnep. Budapest, 1971, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. A szerző által dedikált.
13739.

3 000 HUF
7,77
8,57

Györffy Sarolta: Találkozások Pityuval (egy tanárnő könyve). Bp., 2006, Kairosz. A szerző által dedikált példány! Külön lapon a könyvbe helyezett Mádl Ferenc-féle kiegészítéssel. Papírkötésben, jó állapotban.
13740.

1 400 HUF
3,63
4,00

13741.

3 000 HUF
7,77
8,57

13742.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF