Katolikus versek. Szerk.: Alszeghy Zsolt, Kállay Miklós. Bp., [1933], DOM katolikus könyvek kiadóhivatala (DOM katolikus könyvek). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Vitéz Komárnoky Gyula - Takáts Károly: Bibliai képek, I. rész Ószövetség. Budapest, 1931, szerzői kiadás. Kissé foltos kiadói kartonborító, II. kiadás, 31 p.
Dr. Czaich Árpád Gilbert-Fráter Aladár: X. Pius pápa életének és uralkodásának története napjainkig. Bp., 1907, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés kopottas állapotban. 44 t. Egy hiánnyal.
Bhaktivedanta, A. C.: A Bhagavad-Gitá, úgy, ahogy van. h. n., 2001, The Bhaktivedanta Book Trust. Papírkötésben, bontatlan csomagolásban, jó állapotban. + Vissza Istenhez magazin 2004/3. lapszáma
Katolikus lexikon I-IV. Szerk.: Bangha Béla. Budapest, 1931-1933, Magyar Kultúra. Kiadói aranyozott egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, az első kötet gerince picit kopott, de egyébként jó állapotban.
Biblikus Teológiai Szótár. Szerk.: Xavier Léon-Dufour, Szabó Ferenc, Nagy Ferenc. Budapest, é.n. (1992), Szent István Társulat. Kiadói kemény papírkötés. A magyar fordítás az 1970-es második, javított és bővített francia kiadás alapján készült.