Books: Science and technology

Number of items: 130

Konrad Most / Most Konrád: Vezérfonal a rendőr- és védőkutya idomításához lélektani bizonyítékokkal. Sz. Panajott Sándor (ford.), Budapest, 1912, Franklin Társulat nyomdája, 267 p. Kiadói egészvászon kötés, beleírt leltári számmal, illusztrációkkal, jó állapotban
13385.

4 000 HUF
10,36
11,43

13386.

2 000 HUF
5,18
5,71

Pallai Sándor: Ötvösség, nemesfémipar, divatékszer készítés. Bp., 1983, Műszaki Könyvkiadó (Ipari szakkönyvtár). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13387.

4 000 HUF
10,36
11,43

Dr. Stachó Tibor: Felsőbb mennyiségtan. Budapest, 1944. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti ábrákkal, kissé kopottas borítóval.
13388.

2 000 HUF
5,18
5,71

Kármán Mór paedagógiai dolgozatai rendszeres összeállításban. 1-2. köt. Bp., 1909, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
13389.

8 000 HUF
20,73
22,86

13390.

3 600 HUF
9,33
10,29

Szociológiai lexikon. Szerk.: Raymond Boudon, Philippe Besnard, Mohamed Cherkaoui, Bernard-Pierre Lécuyer. Fordította: Balla Katalin, Kovács Tímea, Saly Noémi. Budapest, 1998, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13391.

1 400 HUF
3,63
4,00

Jereb Gábor: Magyar vitorlázó repülőgépek. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13392.

1 600 HUF
4,15
4,57

Cserey Adolf: Kis ásványtan. Budapest - Pozsony, é. n., Stampfel Károly (Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 128.). Kicsit sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13393.

1 600 HUF
4,15
4,57

Norbert Sillamy: Pszichológiai lexikon. Fordította: Moussong-Kovács Erzsébet, Csaba Emese, Dobó Judit. Budapest, 1997, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13394.

1 200 HUF
3,11
3,43

13395.

2 400 HUF
6,22
6,86

Halász István: "Principikon." Mozgóábrás elektronika. Budapest, 1958, Terra. Kiadói félvászon kötés, 28 ábrával, és 12 mozgó ábrával illusztrálva, az egyik mozgó ábra széteső állapotban, de egyébként jó állapotban.
13396.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF