13466.
281. Closed Online auction
Books: Science and technology
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Belkereskedelmi szállítási vállalat 1. sz. üzemegység története 1949-1969. Budapest, 1970. Félvászon kötés, 151 p.