13441.
281. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, 1931, Dante. Harmadik kiadás. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon kötés.