13470.
281. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 400 HUF
Mering Belgyógyászati Tankönyve I. Írták többen. Fordította: Dr. Laufer Lipót. Átnézte és előszóval ellátta: Dr. Báró Korányi Sándor. Budapest, 1913, Franklin-Társulat. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Átkötött modern félvászon kötés, szövegközti ábrákkal illusztrálva, a borítója kopottas, a gerince sérült, a könyvben számos ceruzás aláhúzással, és lapszéli jegyzettel.