Mering Belgyógyászati Tankönyve I. Írták többen. Fordította: Dr. Laufer Lipót. Átnézte és előszóval ellátta: Dr. Báró Korányi Sándor. Budapest, 1913, Franklin-Társulat. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Átkötött modern félvászon kötés, szövegközti ábrákkal illusztrálva, a borítója kopottas, a gerince sérült, a könyvben számos ceruzás aláhúzással, és lapszéli jegyzettel.
Dr. Went István, Dr. Preisz Hugó, Dr. Sántha Kálmán: Általános kórtan. Debrecen, 1944, M. Kir. Tisza István-Tudományegyetemi Nyomda. Második kiadás. Átkötött félvászon kötés, tulajdonosi bélyegzővel a címlapon, egy helyen ceruzás-tollas kiemeléssel, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal, és nyolc színes táblával illusztrálva. Jó állapotban.
A technika vívmányai az utolsó száz évben. Szerk.: Hollós József, Pfeifer Ignác. Bp., 1907, Athenaeum (A műveltség könyvtára). Kissé sérült, réz rátétes félbőr kötésben.
Dr. Vámossy Zoltán-Dr. Mansfeld Géza: Gyógyszertan orvostanhallgatók és orvosok számára. Bp., 1924, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
Az időjárás. Több idevágó munka nyomán összeállította Heller Ágost.. Bp., 1888, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
A természet világa. 1-8. kötet. A csillagos ég. I. A légkör. II. A föld és a tenger. III. A föld és az élet története. IV. A kémia és vívmányai. V-VI. A növény és élete. VII-VIII.. Teljes. Bp. 1938- 1942. Egyetemi. 8 db. Aranyozott félbőr kötésben kis kopásoktól eltekintve jó állapotban
Bölsche Vilmos: Szerelem az élők világában. A szerelem fejlodéstörténete és földi vándorútja. I-III. Bp., 1910, Politzer Zsigmond és fia. Kiadói illusztrált, élfestett egészvászon-kötésben, jó állapotban
Reismann Adolf dr.: Magyar bábakönyv. A bábai hivatás gyakorlásáról. Budapest, 1934, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, fedőlap kissé viseltes állapotban.