Books: Science and technology

Number of items: 130

13482.

1 000 HUF
2,59
2,86

13483.

1 800 HUF
4,66
5,14

13484.

2 000 HUF
5,18
5,71

13485.

800 HUF
2,07
2,29

13486.

1 200 HUF
3,11
3,43

13487.

8 000 HUF
20,73
22,86

13488.

5 000 HUF
12,95
14,29

13489.

2 000 HUF
5,18
5,71

13490.

1 400 HUF
3,63
4,00

J. D. Ratcliff: Csodák a tudomány műhelyeiben. Bp., 1943, Nova. 253 p. Kiadói félvászonkötésben.
13491.

1 000 HUF
2,59
2,86

13492.

1 200 HUF
3,11
3,43

Róna Zsigmond:  Meteorológiai megfigyelések kézikönyve.  Bp., 1925, Pesti Könyvnyomda Rt. Korabeli kopottas félvászonkötésben, könyvtári pecséttel.
13493.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF