11106. 281. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
5 000 HUF
0 HUF
Alföldi áttört szélű süteményes készlet romantikus párral, matricás, kopott, jelzett, d:17 cm (6×), d:25 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván