Number of items: 56
1452956
11089
281
Other collectibles
Zsolnay porcelán fedeles patika tégely, hibátlan, jelzett, d: 6 cm, m: 3 cm
2 000 HUF
1453042
11090
281
Other collectibles
Zsolnay mini tálka, matricás, jelzett, hibátlan eredeti tokjában, d: 9 cm
1450822
11091
281
Other collectibles
Zsolnay gombolyaggal játszó cica, hibátlan, jelzett, h: 12 cm
2 000 HUF
1453310
11092
281
Other collectibles
Zsolnay pillangómintás ékszertartó doboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x10x6 cm
3 000 HUF
1452448
11093
281
Other collectibles
Zsolnay akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:15 cm, m:13,5 cm
3 000 HUF
1452946
11094
281
Other collectibles
Zsolnay KMK kis tálkák (6 db), matricás, jelzett, kopott, d:8,5 cm
2 000 HUF
1448244
11095
281
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tégely, matricás, hibátlan, jelzett, m: 5,5 cm, d: 6 cm
1 000 HUF
1450801
11096
281
Other collectibles
Hollóházi asszony (fűszer paprikát fűző), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm
2 000 HUF
1449212
11097
281
Other collectibles
Hollóházi porcelán balerina kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
1 000 HUF
1449257
11098
281
Other collectibles
Hollóházi porcelán kislány kutyával, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyommal, m: 14,5 cm
1 600 HUF
1449143
11099
281
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, kopásnyomokkal, jelzett, 14x9x5 cm
2 000 HUF
1045017
11100
281
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m