12385.
281. Closed Online auction
Photo
16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
1877 Kiváló állapotú egészbőr kötéses fényképalbum vizitkártya fotók részére. 16 férőhellyel. Kulccsal is zárható fém csattal (kulcs nélkül) minimális kopásokkal, jó állapotban. Aranyozott lapszélekkel. Az albumban 12 db keményhátú fotó névaláírásokkal. Az első lapon szereplő felirat: "Az 1877 évi, november havi vízmérések emlékéül" szerint a képeken mérnök, vízmérnök palánták, közülük néhányan később fontos szerepeket töltenek be.