10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Magyarország műkincsei. Szerk.: Czobor Béla- Szalay Imre. 1. köt. Bp., é. n., Magyar Könyvkereskedő Rt. Sérült, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.