Maria Laura Della Croce: Itália remekei. Fordította Pfisztner Gábor. Budapest, 2000, Officina '96. Kiadói kemény egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
Neugebauer, Rudolf - Orendi, Julius: Handbuch der Orientalischen Teppichkunde. Lipcse, 1909, Verlag von Karl W. Hiersemann (Hiersemanns Handbücher 4.). Gerincén kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Le professionnel photographie. Avril-aout 1930. Párizs, Kodak-Pathé. Érdekes, illusztrációkkal ellátott fotográfiai ismertető. Papírkötésben, jó állapotban.
Le professionnel photographie. Juillet a décembre 1931. Párizs, Kodak-Pathé. Érdekes, illusztrációkkal ellátott fotográfiai ismertető. Papírkötésben, jó állapotban.
Jon Addington Symonds: Renaissance Olaszországban III. kötet. A szépművészetek. Fordította Wohl Janka. Budapest, 1886, MTA. Átkötött félvászon kötés. Töredék kötet. Jó állapotban.
Tömörkény István: Népek az ország használatában. Budapest, 1917, Táltos Kiadás. Kopottas félvászon kötésben, 284 p. Első kiadás! Móricz Zsigmond előszavával.
Gerő László: Magyarországi várépítészet. (Vázlat a magyar várépítés fejezeteiről.) Bp., 1955, Művelt Nép, 511 p. + 1 térkép. Gazdag képanyaggal. Kiadói borítós félvászon-kötésben. Mindössze 4500 példányban jelent meg.