3 000 HUF
H.A.L. Fisher: Európa története I-II. (I. Ókor és középkor. II. Renaissance, reformáció, felvilágosodás.) Fordította: Balla Antal és Benedek Marcell. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, 415+459 p. Kiadói egészvászon kötés. Térképekkel illusztrált példány. A borítója kopottas, foltos, A lapok foltosak. Töredék kötet. A III. kötet hiányzik.