2 000 HUF
Mika Sándor: A hűbériség és a keresztes hadjáratok. Európa lovagkora. Nagy Képes Világtörténet 5. Bp., é.n., Révai. Modern kissé kopottas félvászon kötésnben, számos szövegközti és egészoldalas képpel, köztük hét szÃnes képpel, és három térképpel illusztrálva.