30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
Nemzeti dicsÅ‘ségünk. Fényes korszakok a Magyar Nemzet történelmébÅ‘l. Szerk. Hock János. Budapest., 1900, Herzig Miksa. Révai és Salamon Könyvnyomdája. 1 t.(dÃszcÃmlap)+VIII+299 p.+50 t. (heliogravűr), a táblák elÅ‘tt feliratos hártyapapÃrral. Benedek Elek, Marczali Henrik, Jókai Mór, Molnár Ferenc, Ignotus, Herceg Ferenc, Heltai JenÅ‘, Mikszáth Kálmán, Bársony István, Gárdonyi Géza, Sebok Zsigmond, Lovik Károly, Divald Kornél, Bródy Sándor ...stb. szerzÅ‘k Ãrásaival. Kiadói, festett, aranyozott, dombornyomott egészvászonkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, dÃszes elÅ‘zéklapokkal. 40x31 cm. A könyv megviselt, sérült állapotban van! Az elsÅ‘ oldalakon javÃtás nyomai figyelhetÅ‘k meg.