13417. 282. Closed Online auction Books: Hunting
1 000 HUF
0 HUF
Dr. Ferdinand Khittl: Ein Jägerleben. Neudamm-Berlin, 1941, J. Neumann. Kiadói félvászon kötés, fekete-fehér képekkel, német nyelven, kissé kopottas borítóval. / Half-linen-binding, in german language.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor