1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
A százéves Kisfaludy-Társaság (1836 - 1936) Szerkesztette s a társaság történetét írta Kéky Lajos. Budapest, 1936, Franklin-Társulat. 512 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. A borítója kopott. A kötése laza, sérült.