8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Budapest műszaki útmutatója. Kiadta: A Magyar Mérnök- és ÉpÃtész-Egylet. Szerk.: Edvi Illés Aladár. Bp., 1896. Pátria. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal, valamint kihajtható mellékletekkel. Kiadói, gerincén sérült egészvászon-kötésben. 3 lapon az oldalszéli könyvtári pecsétet kivágták, Ãgy azok a lapok hosszanti irányban részben hiányosak.