4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Déryné naplója. A Kisfaludy társaság megbízásából sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta Törs Kálmán. I.-II. kötet. Bp., 1879. Ráth Mór. Korabeli aranyozott, egészvászon kötésben II. kötet gerince szakadt. Ritka!