4 000 HUF
Enciclopedia Sopena. Nuevo Diccionario Illustrado de la Lengua Espanola I-II. Barcelona, 1931, Ramón Sopena. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a borító kissé kopottas, a gerinc sérült, viseltes. számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, térképpel illusztrálva.