2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Friedrich Bendix: Vasmunkás alapismeretek. Fordította Rigó Károly. Bp., 1967, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, szövegközti illusztrációkkal.