3 600 HUF
Idézetek tára. Szerk.: Dvorzsák János. Bp., 1883, "Hunyadi Mátyás" Intézet. Kiadói festett egészvászon kötés, kissé kopottas borÃtóval, kissé sérült gerinccel, festett lapélekkel, ex libris bélyegzÅ‘vel, ajándékozási sorokkal.