2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel díszített gyűjteménye. Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többiektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Kiadói színes, illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, számos szövegközti képpel illusztrálva, márványozott lapélekkel, a gerince kissé sérült, a borítója kissé kopottas.