1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv 2 kötete; Szőts Gyula (szerk.):Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv V. Budapest, 1939, M. Kir. Külkereskedelmi Hivatal. Kiadói félvászon kötés, 272 p. Dr. Marinovich László - Szőts Gyula - Dr. Margittai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, M. Kir. Külkereskedelmi Hivatal. Kiadói félvászon kötés,358 p. A borítók kopottasak. A címlapokon tulajdonosi névbejegyzés.