3 000 HUF
Móricz Zsigmond műveiből 13 kötet. 12 mű 13 kötetben. Nem teljes! Forr a bor I-II, Forrómezők, Az asszony beleszól, Életem regénye, Rokonok, Betyár,Tündérkert, A nap árnyéka, A nagy fejedelem, A boldog ember, Barbárok, Míg új a szerelem. Budapest,1939,Athenaeum. Kiadói aranyozott, piros egészvászon kötés. A borítók, gerincek kopottak,foltosak. A lapok néhol foltosak. A boldog ember kötése picit sérült.