5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Radó Antal: Az olasz irodalom I-II. Budapest,1896,Magyar Tudomány Akadémia. MTA-Új Folyam XXVI-XXVII. kötet. Kiadói egészvászon borító, márványozott lapélekkel. 515+552 p. Első kiadás! A borító picit foltos, sarkai picit kopottak.