4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Radó Antal (szerk.): Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)., 284 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel. A borítója kopott, a gerince és a kötése sérült.