13871. 282. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Sz. Szabó Sándor. Kárpátok övezte szent föld. Rákospalota, 1933, Szerzői kiadás. Korabeli amatőr, sérült papírkötésben, az eredeti címlap felragasztva. Felvágatlan.
Photo of the item taken by : sass_melinda